Mavilikadin.com sitesi’ nin her türlü isim hakkı, bilgi paylaşımı yapılan tüm içeriği, site şablonu ve web site tasarımı ile site içerisinde bulunan tüm dokümanlara ait hakları saklıdır.

Telif Hakkı Saklı Uyarısı ve İhlali

webkulvar.com sitesi bünyesinde yer alan tüm sayfalarda konu hakkında aksi durumda bir husus belirtilmediği sürece, hiçbir dokümanı, hiçbir sayfayı, grafik ve tasarım unsurunu izin alınmaksızın kopyalanamaz. Sitemizde bulunan içerikler başka bir yere taşınamaz ve içerikten izinsiz alıntı yapılamaz. webkulvar.com sitesi’ nde bulunan içerikler her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz.

Sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılar, sitenin telif hakkı konusunda burada yazan tüm hususları ve açıklamaları kabul ettiklerini beyan ve taahhüt etmektedirler. Siteye girdiğiniz andan itibaren tüm bu hususları kabul etmiş sayılırsınız.

Web sitemiz içeriğinde hakları saklı tutulmuş tüm eserler, kurum ve kuruluşların, sahiplerinin ve muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılmamıştır. Telif hakkı saklı durumlardan alıntı yapılmaz ve bu eserler sitemizde yayınlanmaz. Sitemiz aracılığıyla bu içerik başka bir yerde kullanılamaz. Kurumların ve şahıslara ait olan isim, telif, patent hakkından dolayı firma izni olmadan bulunduğunu belirttiği linkler için şikâyet mailinin tarafımıza ulaştığında en kısa sürede var olan içerik kaldırılacaktır.

webkulvar.com sitesi serbest telif hakkı içeriği bulunan bilgileri yayınlayabilir. Telif hakkı saklı olan içerikler konusunda da hassas paylaşım yapmaktadır.