2016 Yılı Saç Stilleri

Yeni yılın getirdiği yeniliklere uyum sağlamak istiyor ve saç şeklinizde trend olan bir değişim yapmak istiyorsanız, 2016 yılı saç stilleri hakkında küçük bir araştırma yapmalısınız. Geçen seneler de olduğu gibi bu sene de yine hangi renkler, ne tür kesimler moda bir göz atmalısınız. 2016’nın başta sağlık getiren bir yıl olmasını dilemekle beraber görüntümüzü de arzu ettiğimiz şekliyle değiştirmesini temenni ediyoruz. Değişim cesaretin en cesur sözcüsü olabiliyor çoğu zaman. Özellikle kadınların saç konusunda değişime açıklığı herkes tarafından biliniyor. Mutsuzken yada mutluyken saçlarının en eğlenceli oyuncağı olan kadınlar bakalım bu yıl hangi saç modelleri ile karşımıza çıkacak.

Yeni Yıl Saç Stilleri

Doğal saçların popüler olacağı 2016 saç stilleri arasında pembe, mor, turuncu gibi parlak renkleri de göreceğiz. Özellikle yaz aylarına doğru renklenen doğaya saçlarıyla eşlik etmek isteyen bir çok kişi olacaktır.

Kış aylarının en çok tercih edilen bohem dalgaları bu senede yine sezon trendleri arasında. Kadınını vahşi cazibesini su yüzüne çıkaran doğal görünümlü ve yapımı kolay saçları denemelisiniz.

Çeşitli tokalarda bu yıl yine saçlar da vazgeçilmez olacak gibi duruyor. Doğal bir topuzun arasına iliştirilmiş bir toka ile tarzınızı şekillendirebilirsiniz.

Dümdüz fönlü bir modelde yine uzun ya da orta boy saçlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Eski zamanları yansıtan tamamı tepeden toplanmış saçlarınızla dikkat çeken bir görüntü yaratabilirsiniz.

2016 yılı saç stillerinde eskiye dönüş modasının etkisi olarak da daha çok eskitilmiş bir görünüme sahip olan bir toka kullanmak trend görünmektedir.

Örgüler bu sene de en çok tercih edilecek olan saç stilleri gibi durmaktadır. Örgüler ile saçlarınızın stillerine romantik bir hava katabilirsiniz.

Saçlarınızın stiline karar verir iken gideceğiniz yere göre bir tercih yapmanız faydalı olacaktır. Ne de olsa saçlarınızı gündelik bir yerde çok gösterişli yapar iseniz biraz garip kaçabilir.

Günlük saç modelleri daha çok hayatımızın içine girecektir. Ancak illa ki günlük olduğu için salaş bir görünüme sahip olmasına gerek yoktur. Günlük saç modelleri ile de hoş bir görüntüye sahip olmanız ayrıca mümkündür.

harika 2016 Yılı Saç Stilleri

Diğer Yazılar

  • Beyaz TenlilerBeyaz Tenliler Beyaz tenli olmak aslında bir ayrıcalıktır. Neden diye soracak olursanız, her türlü saç rengini ve modelini kendine yakıştırabilmektedir. Bakır Renkler: Senenin trendleri arasında […]
  • Erkek Saç ModelleriErkek Saç Modelleri Özellikle genç erkeklerin karizma ve etkileyici tarzlarını borçlu oldukları en önemli şey saçları. Bunun farkında olan bir çok erkek her yıl çıkan yeni yıl saç modellerini yakından takip […]
  • Kısa Sarı SaçlarKısa Sarı Saçlar Uzun sarı saçlı görüntünüz artık gözünüze eskisi kadar güzel görünmüyor ve kısa saçların hayalini kuruyorsanız, saçlarınızda küçük bir değişim yapmakta cesaretli davranmalısınız. Kısa sarı […]
  • Abiye Saç ÖrnekleriAbiye Saç Örnekleri Düğün, nişan, mezuniyet yada özel gün ve balolarda tercih edeceğiniz abiye kıyafetler kadar saç modeliniz de büyük önem taşır. Sizin için önemli olan birgünde herşeyiniz ile mükemmel […]
  • Orta Boy Saç ModelleriOrta Boy Saç Modelleri Saçınızda ufak bir değişim yapmak istiyorsunuz ve kararsızsınız. Saçlarınız uzun mu kalmalı yoksa kısacık saçlara mı sahip olmalısınız bilmiyorsunuz. Öyleyse orta boy saç modelleri […]

Yorum yap!

Domain